На Женевський автосалон 2013 компанія Volkswagen привезла безліч новинок. Серед них - всілякі версії культової моделі Golf, а також гібридний «малюк» VW Up!

Подробнее: Женева 2013: VW клонує Golf, а хетчбек Up! обзавівся гібридним приводом
 

На автосалоні в Женеві відбулася прем'єра нового покоління Skoda Octavia. Причому відразу в двох кузовах: ліфтбек і універсал. Обидві вони отримали повноприводну трансмісію з підключає задню вісь муфтою Haldex. Машина побудована на новій модульної платформі MQB, тієї ж, що лягла в основу Audi A3, Volkswagen Golf і Seat Leon. При цьому новинка стала крупніше не тільки своїх родичів по VAG, але й основних конкурентів по С-класу.

Подробнее: Skoda представила в Женеві свій головний хіт
 

Систематична заміна оливи авто - це обов'язкова умова для надійної і довголітньої роботи двигуна. У заводських інструкціях з експлуатації, а також сервісних книжках існують рекомендації по термінах такої заміни. Однак слід враховувати реальні умови, які, на жаль, є далекими від ідеальних. Це і неякісне паливо, пробки, брудні і пилові дороги, і т.д. і т.п.

Подробнее: Навіщо потрібна заміна оливи?
 

Ремонт ходової - одна з найбільш затребуваних і необхідних процедур, оскільки на ходову частину проходиться максимальне навантаження при використанні транспортного засобу. Ходова частина - найбільш уразлива до ударів і легко пошкоджується, що особливо актуально, враховуючи наше якість доріг. Тому перевірка і ремонт ходової регулярно потрібні будь-якому транспортному засобу. Діагностику підвіски і, якщо необхідно, ремонт ходової рекомендується проводити кожен раз після 10-15 тисяч км. пробігу, і набагато частіше, якщо автомобіль використовується у місцевості з нерозвиненою дорожньою інфраструктурою.

Подробнее: Як часто потрібно ремонтувати ходову?
 

Малярські роботи автомобіля настільки специфічне заняття, що професійно їм можуть займатися тільки по-справжньому талановиті люди, які до того ж мають за плечима великий досвід, напрацьований роками. Фарбування автомобіля - це цілий комплекс заходів, без проведення яких практично неможливо добитися гідного результату.

Подробнее: Чи варто самому робити малярні роботи?
 

Страница 3 из 7

<< В начало < Назад 1 2 3 4 5 6 7 Вперёд > В конец >>
SiteHeart

Замена масла 50 грн., замена тормозных колодок, замена стоек, замена амортизаторов,  замена ремня ГРМ, замена подшипников

Підпишись та отримай знижку!