Найбільш поширеною проблемою є невеликі дефекти за типом вм'ятин. Спочатку це може здатися проблемою, але, насправді, все це легко усувається на станції техобслуговування ТОВ "КАР ЛАЙФ". Наші фахівці виконають рихтовку авто будь-якої складності. Зовнішній вигляд машини дуже важливий, тому рихтування в Києві сьогодні є найпоширенішою послугою.

Подробнее: Якої складності проводять рихтувальні роботи?
 

Кузовні роботи, які здійснюються в автосервісі ТОВ "КАР ЛАЙФ":

  • Відновлення геометрії кузова (кузовний ремонт). Роботи виконуються на стапелі з вимірюванням контрольних точок автомобіля. Це забезпечує 100% відновлення початкової геометрії кузова вашого автомобіля.
  • Ремонт вм'ятин.
Подробнее: Які кузовні роботи здійснюються в автосервісі ТОВ "КАР ЛАЙФ"?
 

Нам дуже хотілося б вірити, що це не знімки серійної версії Jeep Cherokee останнього покоління. Тим не менш, американські ЗМІ стверджують, що на жаль - так. Правда, офіційного підтвердження належності цього «красеня» до родини легендарних Jeep поки що немає. Тому будемо сподіватися, що це не серійні екземпляри ...

Подробнее: Чи жарт: новий Jeep Cherokee буде страшніше атомної війни? (ФОТО)
 

АвтоВАЗ затвердив дизайн нової моделі Lada. Про це повідомляє «Автосреда», посилаючись на слова президента Волзького автозаводу Ігоря Комарова.

Подробнее: АвтоВАЗ затвердив дизайн нової моделі Lada
 

Сімейство Audi A4 зайняло перше місце серед старих машин, нові господарі яких зіткнуться з найменшим числом технічних проблем після придбання. До відповідного висновку прийшли фахівці компанії Dekra. Експерти оцінювали тільки серйозні неполадки. Зокрема, відмова гальмівної системи або поломки підвіски. Недоліки сервісного обслуговування або «лиса» гума ніякого впливу на складання рейтингу не надали. 

Подробнее: Експерти назвали кращі уживані автомобілі
 

Страница 4 из 7

<< В начало < Назад 1 2 3 4 5 6 7 Вперёд > В конец >>
SiteHeart

Замена масла 50 грн., замена тормозных колодок, замена стоек, замена амортизаторов,  замена ремня ГРМ, замена подшипников

Підпишись та отримай знижку!