Малярські роботи автомобіля настільки специфічне заняття, що професійно їм можуть займатися тільки по-справжньому талановиті люди, які до того ж мають за плечима великий досвід, напрацьований роками. Фарбування автомобіля - це цілий комплекс заходів, без проведення яких практично неможливо добитися гідного результату.

При уявній простоті малярні автомобільні роботи не під силу абсолютній більшості власників авто, які, не дивлячись на це, все-таки намагаються пофарбувати свій транспортний засіб без залучення професіоналів. Підсумок такої роботи - витрачені даремно час і кошти, і тому, якщо ви дорожите і тим, і іншим, то краще всього відразу звернутися на спеціалізовану станцію технічного обслуговування, однією з яких є підприємство «КАР ЛАЙВ».

 

Фарбування автомобіля

 

Не дивлячись на те, що Київ сьогодні налічує величезну кількість ремонтних майстерень, що надають послуги з фарбування автомобілів, знайти по-справжньому відповідального і професійного підрядника на ділі виявляється не так вже й просто. В основному це компанії-одноденки, які намагаються тільки збагатитися за рахунок не особливо розбірливих клієнтів, і тому розраховувати на якість не доводиться в принципі.

«КАР ЛАЙФ» - станція технічного обслуговування дещо іншого масштабу. Працюючи у сфері авторемонту, ми звикли надавати тільки послуги найвищої якості, і це повною мірою відноситься до автомобільних малярських робіт, які ми проводимо із застосуванням сучасних фарбувальних камер, пульверизаторів кращих світових виробників і передових витратних матеріалів. Але найголовніше, звичайно ж, те, що у нас працюють малярі найвищого рівня, які гарантують те, що ваш автомобіль після фарбування буде виглядати нічим не гірше нового, і це погодьтеся вагома причина для того, щоб зробити вибір на користь нашої СТО.

 

СТО ТОВ КАР ЛАЙФ

 

Наші фахівці можуть провести, як повний комплекс послуг з підготовки автомобіля до малярних робіт та його фарбування, так і виконати тільки окремі види робіт, такі як:

Звичайно ж, найкращого результату можна досягти тільки в тому випадку, якщо всі перераховані роботи виконує один майстер, і тому, якщо вас цікавить, перш за все, якість, а не сумнівна економія, то наше підприємство із задоволенням візьметься за ремонт вашого автомобіля, і надасть при цьому гарантію на виконані малярні роботи.

SiteHeart

Замена масла 50 грн., замена тормозных колодок, замена стоек, замена амортизаторов,  замена ремня ГРМ, замена подшипников

Підпишись та отримай знижку!