Грунтовка автомобіля - це зовсім не легка справа, але якщо добре підготується, то можна впоратися і самому.

Для початку потрібно приготувати необхідні інструменти. Пулером - пістолет (краскопульт), не потрібно купувати найдорожчий. Підійде той, у якого бак на верху (в такому випадку більш економно витрачається грунт), радіус дюзи повинен бути 0,6 - 0,75 мм (також можна використовувати з радіусом в міліметр, але тоді буде сильний напір). Компресор повинен бути з продуктивністю, яка буде перевищувати пулером в 1,5 рази (потрібно звірити в документації), але це потрібно робити при невеликій ємності. Коли використовується столітровий ємність компресора, то на продуктивність можна і не звертати уваги. Стрибки тиску будуть не помітними. Шланг потрібно використовувати гумовий, його з'єднують з пластиковим шлангом-пружинкою для того, щоб пулером можна було повісити на плече, і тоді буде зменшена можливість зачеплення шлангом автомобіля. Фільтр можна використовувати паливний від ВАЗа, встановлюється він ближче до пулером.

Перед початком грунтовки потрібно взяти дрантя, намочену в розчиннику (650), і покласти на автомобіль. По закінченню двадцяти секунд потрібно подивитися на машину і якщо немає зморшок, то можна полегшено зітхнути. А от якщо вони є, то після проведеної грунтовки, а потім фарбування, вони теж з'являться. Для того, щоб цього не було, а також при наявності іржі, фарби, що відшарувалася або невеликих точок на старій фарбі, її потрібно знімати.

Видаляється фарба спочатку наждачним папером 180 і при появі метала наждачним папером 240. Якщо під грунтовкою буде стара фарба, вона може роздутися. Потім потрібно протерти авто від пилу і знежирити, після чого, де необхідно, подшпаклевать. Шпаклівка вибирається за обсягом і глибиною вм'ятин. Скловолокнисту шпаклівку використовувати для вм'ятин більше 1 см, м'яку для вм'ятин від 0,5 до 1 см, фінішну для обробки дрібних подряпин. Шпателі потрібні пружні, шпаклівка наноситься впоперек дефекту, а вирівнюється вздовж. Після висихання нанесеної шпаклівки її потрібно затерти наждачним папером 60, 180, 240, а для м'яких шпаклівки 280, 600. Ось тепер можна приступати до самої грунтовці. Спочатку ще раз потрібно перевірити, що немає ніяких вибоїн і подряпин. Знайдені нерівності прибираються наждачним папером. Не можна проводити грунтовку автомобіля в сильно запиленому гаражі або заваленому сміттям. Автомобіль потрібно забезпечити найбільш максимальним доступом.

Грунт змішується з розчинником і затверджувачем (пропорції вказані на упаковці). Перед тим, як грунт буде відлито в окрему ємність, його потрібно ретельно перешкодити чистої паличкою. Змішаний грунт з розчинником і затверджувачем також перемішується, але інший палицею. Не потрібно готувати великі порції, наприклад, грам 150 на крило вистачить.

Після заливки грунтовки в пулером, потрібно спробувати твердість своєї руки на якомусь предметі (фанера, стіна, брусок). Тепер потрібно відрегулювати потужність факелу. Для проведення грунтовки авто вистачить тиску в 3-4 атмосфери. Як тільки рука набита (всі лягає рівно, немає потьоків), можна переходити на автомобіль. Починати потрібно від краю, пістолет тримати під кутом 45-60 градусів в той бік, де немає грунту. Потрібно гарантувати паралельними смугами, які перекривають один одного наполовину. Після того, як все покрито в перший раз, по закінченню 15 хвилин треба накласти другий шар перпендикулярно першому за такою ж схемою. При необхідності грунтувати можна і втретє, але не більше. Тепер автомобіль готовий до фарбування.

SiteHeart

Замена масла 50 грн., замена тормозных колодок, замена стоек, замена амортизаторов,  замена ремня ГРМ, замена подшипников

Підпишись та отримай знижку!