Машина з вантажопідйомністю 450 тонн буде представлена в серпні-вересні.

На БелАЗ в цьому році буде представлений найбільший у світі кар'єрний самоскид вантажопідйомністю 450 тонн, заявив білоруський прем'єр-міністр Михайло Мясникович.

 

В Беларуси выпустят самый большой самосвал в мире. Машина с грузоподъемностью 450 тонн будет представлена в августе-сентябре.   На БелАЗе в этом году будет представлен самый большой в мире карьерный самосвал грузоподъемностью 450 тонн, заявил белорусский премьер-министр Михаил Мясникович.

 

"Грандіозна цільова завдання за своєю суттю, тому що тут будуть проводитися 450-тонні БєлАЗи - те, чого ще не було в історії вітчизняного машинобудування", - цитує чиновника прес-служба уряду РБ. Новий БелАЗ повинен бути готовий у серпні-вересні.

В цілому на створення потужностей і збільшення обсягів виробництва та реалізації кар'єрних самоскидів вантажопідйомністю 90-450 тонн на "БелАЗ" планується направити $ 644 млн. інвестицій.

Зараз найбільшим кар'єрним самоскидом, який випускає "БелАЗ" є модель з вантажопідйомністю до 360 тонн. Самоскиди з приблизно такою ж вантажопідйомністю випускаються також у США корпораціями Liebherr і Caterpillar.

SiteHeart

Замена масла 50 грн., замена тормозных колодок, замена стоек, замена амортизаторов,  замена ремня ГРМ, замена подшипников

Підпишись та отримай знижку!