Ремонт ходової - одна з найбільш затребуваних і необхідних процедур, оскільки на ходову частину проходиться максимальне навантаження при використанні транспортного засобу. Ходова частина - найбільш уразлива до ударів і легко пошкоджується, що особливо актуально, враховуючи наше якість доріг. Тому перевірка і ремонт ходової регулярно потрібні будь-якому транспортному засобу. Діагностику підвіски і, якщо необхідно, ремонт ходової рекомендується проводити кожен раз після 10-15 тисяч км. пробігу, і набагато частіше, якщо автомобіль використовується у місцевості з нерозвиненою дорожньою інфраструктурою.

До ремонту ходової частини варто підходити з підвищеною увагою і відповідальністю: проводити регулярні огляди та з нагоди необхідності здійснювати відновлювальні роботи пошкоджених частин. При професійному підході ремонт ходової частини складається з комплексу послуг, пов'язаних з даною проблематикою та необхідних для досягнення вихідних параметрів експлуатації автомобіля (діагностика, ремонт передньої і задньої ходової, ремонт кермового управлінні, комп'ютеризований схід-розвал).

Перед тим як провести ремонт ходової, автомобіль проходить обширну діагностику, в процесі якої оцінюються не тільки деталі підвіски, але також елементи гальмівної системи і рульового керування. Візуальний і інструментальний огляд проходять:

  • амортизатори, пружини, опорні чашки;
  • люфти в кульових опорах, кермові наконечники, Шруси;
  • всі вузли ходової частини; підшипники маточин;
  • гальмівні колодки, диски, барабани, шланги.

 

Ремонт ходової СТО ТОВ КАР ЛАЙФ

Після проведення діагностики створюється відомість дефектів, де вказані необхідні ремонтні процедури і складений список запасних частин. Для ремонту ходової частини автомобіля використовуються сертифіковані запчастини та запчастини від провідних фірм-виробників. Ремонт ходової частини виробляється за допомогою спеціалізованого інструменту, який забезпечує високу якість роботи і відповідає технології виробника. СТО ТОВ "КАР ЛАЙФ" здійснює ремонт ходової частини в суворій відповідності до рекомендацій заводів-виробників і офіційних ділерів.

Частиною великої програми з ремонту ходової нерідко є заміна амортизаторів. Оскільки станом амортизаторів безпосередньо визначається швидкість зносу гальмівної системи, вчасно проведена заміна амортизаторів допомагає мінімізувати витрати на ремонт ходової в майбутньому.

Варто додати, що не здійснений в належний час ремонт деталей ходової частини тягне за собою підвищене зношування інших частин ходової. Коли мова йде про вашу безпеку, навряд чи допустимо відкладати ремонт в довгий ящик або економити. Відповідальний водій знає, якого уважного ставлення заслуговує стан підвіски, і що систематична перевірка, своєчасний ремонт ходової частини забезпечують довготривалу працездатність автомобіля і служать запорукою впевненості в поїздці.

SiteHeart

Замена масла 50 грн., замена тормозных колодок, замена стоек, замена амортизаторов,  замена ремня ГРМ, замена подшипников

Підпишись та отримай знижку!